ETKİNLİKLER

06 Kasım 2014 - Torba Kanun`un Sosyal Güvenlik Alanında Getirdikleri Semineri


Torba Kanun'un Sosyal Güvenlik Alanında Getirdikleri Semineri

6552 sayılı İş Kanunu İle Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapılması İle Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun ile 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu' nun bazı maddelerinde değişiklikler yapılmış, kanuna yeni hükümler eklenmiştir.


Kanunda yapılan bu değişiklik ve ilaveler ile sosyal güvenlik alanında (işverenler, bağımsız çalışanlar, sigortalılar ve sağlık hizmet sunucuları için) önemli yenilikler, avantajlar ve yükümlülükler getirilmiştir.


Lebib Yalkın abonelerine özel düzenleyeceğimiz, SGK Emekli Başmüfettişi, İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanı- Süleyman Kılıç' ın Torba Kanun'un Sosyal Güvenlik alanında getirdiği yeni düzenlemeleri ele alacağı seminerimize katılımınızdan memnuniyet duyacağız.


Seminer Detayları


Tarih: 6 Kasım 2014, Perşembe
Saat: 14:30-16:30
Yer: Lebib Yalkın Merkez Ofis, Toplantı Salonu


Seminere kayıt olmak için tıklayınız.


İçerik:


• Kanunda değişiklik yapılan maddelerin getirdiği avantajlar ve yükümlülükler
• Kanun kapsamındaki borçlar
• Yapılandırmadan yararlanma şartları
• Değişiklik yapılan, eklenen hükümlerin yürürlük tarihleri
• Soru-cevap


Süleyman Kılıç


SGK Emekli Başmüfettişi Süleyman KILIÇ, 1960 Yılında Edirne'nin Keşan ilçesinde doğmuş, 1986 Yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olmuştur. 1988 Yılında SSK Teftiş Kurulunda göreve başlamış, 2000-2002 yıllarında SSK Edirne Sigorta İl Müdürü, 2006 Yılında SSK Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmış, 2006 yılında sosyal güvenlik kuruluşlarının tek çatı altında toplanmasından sonra SGK Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında Başmüfettiş olarak devam ettiği mesleğinden 2014 Ağustos ayında emekli olmuştur. 2014 yılında İş Güvenliği Uzmanlığı unvanını uhdesine katan Süleyman KILIÇ, halen, özel sektörde şirketlere; iş ve sosyal güvenlik alanında danışmanlık, İstanbul Adliyesinde Bilirkişilik yapmaktadır.


Katılım Bilgileri:

• Seminere katılım sadece Lebib Yalkın Yayımları Abonelerine özel ve ücretsizdir.
• Katılım kontenjan ile sınırlıdır, başvuru sırasına göre kesin katılımınız konfirme edilebilecektir.


Katılım hakkında sorularınız için bize pazarlama@lebibyalkin.com.tr adresinden veya 0212 282 39 00 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.« Geri